Óvoda-iskola átmenet - 2015. október 20.

2015.10.05-én az Állatok világnapja alkalmából meghívást kaptak a Cecei Általános Iskola 1. osztályos tanulói a cecei Kincskereső Óvodába. A meghívás egy rendőrségi kutyabemutatóra szólt, amelyet a megyei rendőrkapitányság szakemberei tartottak. Az kisdiákok nagy örömmel fogadták, hogy visszalátogathattak az elmúlt évek oly sok kedves emlékét felidéző falak közé. Csodálva nézték az okos, szófogadó Norris névre hallgató németjuhász rendőrkutya mutatványait, amiket a gyerekek közreműködésével végzett. A bemutató után azért maradt egy kis idő a közös játékra az óvodásokkal. A programnak köszönhetően tovább folytatódott a két intézmény közötti együttműködés, amelynek legfőbb célja a minél könnyebb intézményváltás elősegítése.

Fábián Enikő