Anyák napja az iskolában - 2012. május 8.

Iskolánk életében régi szép hagyomány, hogy diákjaink verses-zenés műsorral köszöntik édesanyjukat, nagymamáikat. Osztályaink idén is nagy szeretettel készültek a jeles ünnepre és már az elmúlt héttől kezdve hívták szüleiket ezekre a csoportszinten megszervezett alkalmakra. Nagy örömünkre sokan elfogadták invitálásunkat és együtt örülhettek gyermekükkel, unokájukkal. Szintén hagyomány, hogy az ünnep alkalmából az iskola egyik tanulócsoportja köszönti a Cecei Nyugdíjas Klub tagjait is. Az idei évben május 7-én, hétfőn Horváthné Sohár Eszter tanító néni vezetésével, a 3.a osztály tanulói adták elő műsorukat a Milos kastély éttermében. Köszöntőjüket, amelynek része volt egy zenés kivetítés is nagy szeretettel fogadták a megjelent nagyszülők. Az iskolások köszöntése után a nyugdíjas klub tagjainak nagy meglepetésére és örömére a Cecei Óvoda egy kis csoportja is ajándékműsorral készült. Énekkel és versekkel köszöntötték a nagyszülőket, akik könnyeikkel küszködve hallgatták a kis csemeték bemutatóját. A műsor után a nyugdíjas klub tagjai szeretet vendégségre várták a szereplőket.