Látogatás a Nyugdíjas Klubban - 2012. december 4.

December 3-án, hétfőn látogattak el a cecei iskolások és óvodások Mikulás napi műsorukkal a cecei nyugdíjas klubba. Az iskolások furulya szóval, énekekkel, és egy kedves Mikulás jelenettel kedveskedtek az időseknek, akik énekszóval és ajándékkal hálálták meg a kis műsort. Felkészítő tanáruk Tornócziné Bondor Csilla tanárnő volt, aki nem csak az iskolai ünnepekre készíti fel a diákokat, hanem aktív részese lakóhelye, Sáregres civil életének is.

Ezután a cecei Kincskereső Óvoda műsora következett. Az óvodások versekkel és énekekkel köszöntötték a mamákat az óvónőkkel együtt a hangulatos klubteremben, ahol a nagymamák, szülők, pedagógusok és a vendégek együtt ünnepelték ezt a szép hagyományt. A kapcsolat a klub és az iskolások, óvodások között igen aktív, hiszen a nyugdíjasok sok segítséget nyújtanak a helyi programokhoz, a gyerekek pedig szívesen mennek az idősekhez műsoraikkal. A vendéglátók mindig nagy szeretettel várják a kicsiket, akiket időről- időre be is mutatnak nekik, hiszen nem mindenki ismeri már az ifjabb korosztály képviselőit.