Iskolanyitogató programok - 2012. március 20.

Március 13-án, kedden ellátogattak iskolánkba a cecei, sáregresi és vajtai nagycsoportos óvodások a nevelőikkel együtt, hogy megismerkedjenek az iskola épületével, a tanító nénikkel, a diáktársakkal. A program során az óvodások végigsétáltak az iskola termein, összehasonlították az óvodai csoportszobával őket, hasonlóságokat és különbségeket keresve. A tornatermi játék tette fel a koronát a délutánra, ami akkora zárt tér, amivel a kicsik ritkábban találkozhatnak.

A tanító nénik egy kis emlékkel is kedveskedtek a gyerekeknek és az óvó néniknek, és meghívták őket a március 27-i foglalkozásra, bemutatkozásra is, ahova a szülőkkel együtt várják a leendő elsősöket.

Az óvodások ezután az iskola busszal utaztak vissza az óvodába. Reméljük, hogy jól érezték magukat leendő elsőseink a cecei iskolában!

A Cecei Általános Iskolában és Alapi Tagiskolájában 2012. április 10-11-12-én, kedden, szerdán, csütörtökön 8:30-tól 15 óráig várják a leendő első osztályosok szüleit az iskolai beíratásra.

Az alsó tagozatos nevelők