Iskolanyitogató programok - 2012. február 21.

Ismét elkezdődnek az iskolanyitogató programok a cecei iskolában, melynek keretében először az óvodába látogatnak el a leendő tanító nénik, valamint az iskola vezetői és tájékoztatják a leendő első osztályosok szüleit, az iskola kínálta lehetőségekről.
Ezt követően az óvodások látogathatnak el az iskolabusszal az intézménybe az óvó nénik kíséretében, hogy megnézhessék a tantermeket, a tornatermet, az informatika termet, és hogy megismerjék az iskola épületét és parkját.
A következő programra az iskolába azokat várják majd a tanító nénik, akik a szüleikkel együtt egy játékos foglalkozáson is részt szeretnének venni, „iskolást szeretnének játszani”. E közben a szülők feltehetik kérdéseiket, ők is ismerkedhetnek az iskolával, a pedagógusokkal, az iskola programjaival, sajátosságaival. A cecei iskolában így szeretnék felkészíteni a leendő első osztályosokat az iskolaválasztásra, az elkövetkező iskolás évekre.